• sempre
 • sempre
 • sempre
 • sempre
 • sempre
 • Klasyka

  eleganckie spodnie na kant
 • Casual

  sportowa elegancja
 • Vito

  sportowy krój, garniturowa tkanina
 • klasyka

  eleganckie spodnie na kant
 • Vito

  sportowy krój, garniturowa tkanina

akutalnośći

Stale podążamy za nowymi trędami, stramy dostosować się do zmieniającego otoczenia i nowych trędów. Dzięki temu nasze kolekcje nie tracą na świeżoći, a nasi klienic są zawsze modnie ubrani.

piszą o nas

Jako jedyny w polsce producent spodni nagrodzony tyloma nagrodami, nie znikamy z nagłówków prasowych. W tym dziale moga Państwo na bieżąco śledzić publikacje dotyczace naszej firmy i marki Sempre.

Prasa o nas - moda męska

MODA MĘSKA
wrzesień - październik - listopad
Pocztówka z „Rzymskich wakacji”

Sempre wiosna-lato 2010
Marka Sempre o polskim rodowodzie zdążyła się już „zaaklimatyzować” na rynku i znaleźć stałych odbiorców swojej oferty, która konsekwentnie odwołuje się do włoskiego wzornictwa. W najnowszej kolekcji sezon wiosna-lato 2010 te odniesienia są szczególnie na miejscu. A to dlatego, że letnia moda przywołuje przede wszystkim to, co lekkie, świeże, radosne, beztroskie – jednym słowem „wakacyjne” w charakterze. Zadaniem mody jest przypominać nam o uroku udanych wakacji – na demokratycznej riwierze bądź luksusowej, ekskluzywnej wyspie. Skojarzenia to włoska promenada, styl „ życia i bycia” mieszkańców słonecznej Italii, włoskie cappuccino i legendarne lody – gelati. A także charakterystyczne podejście do mody, która jest bez mała  „dobrem narodowym” Włoch.

Firma Sempre systematycznie stara się wyciągnąć jak najwięcej z tej bogatej tradycji i dopasować ją do rodzimych warunków, pokazując polskim mężczyznom, że warto bawić się modą i wybierać z niej to co najlepsze.  Wizytówką firmy są świetnie skrojone spodnie, które stanowią bazę męskiego wyglądu.  Jako element garderoby określany w języku profesjonalistów mianem „separate” lub           „ single”, a więc  „oddzielny”, „pojedynczy”. Idealnie poddaje się koordynowaniu  z innymi ubraniami z męskiej szafy. Ponadto, jest propozycją wymierzoną w potrzeby sklepów multibrandowych chcących komplementować ciekawą różnorodną ofertę dla swych klientów.

Nieformalne spodnie –„must have „sezonu
Atmosfera przyszłego lata jest niezobowiązująca, nieformalna. Firma Sempre udowadnia, że kazualizacja oraz krzyżowanie gatunków, jest jednym z podstawowych zabiegów aktualnej mody.  Szykowne spodnie z lekkiej tzw . „ letniej” wełny łączyć można zarówno z marynarką, jak koszulą czy polo. W kolekcji spodni sygnowanych przez Sempre ogromną wagę przykłada się zarówno do wyboru tkanin, tak, by były eleganckie, i „easy care”, jak i do kroju, którego zadaniem jest subtelne modelowanie sylwetki. Dążenie do osiągnięcia wysmuklonych kształtów, wciąż jest bardzo zauważalne, a osiąga się je przy pomocy rezygnacji z zaszewek i mankietów , nieco  „odchudzonemu”  kształtowi nogawki. W kolekcji wykorzystywane są przede wszystkim bawełny, wełny i lny w nowoczesnych mieszankach, n a przykład z Lycra, poliestrem czy wiskozą. Latem spodnie pojawiają się w modnych odcieniach piasku, taupe, jasnej szarości, niebieskiego. Nie mogło zabraknąć również spokojniejszych „biurowych” rozwiązań – czerni i antracytu. Spodnie doskonale wyrażają styl  „upper- casualu” – nie sztywno-biznesowy, ale też wystarczająco formalny, by udać się w nich na spotkanie czy do biura, w którym nie obowiązują rygorystyczne „dress  codes”. Na spodniach w stylu „casualu de luxe” często pojawiają się delikatne kratki i prążki, które skutecznie ożywiają powierzchnie i są bardzo stylowe.  Na zupełnie swobodne okazje firma Sempre proponuje „gorący model sezonu” - spodnie Chinos  w najmodniejszym najbliższego lata odcieniu szarych kamieni lub kredy. Dawka subtelnego koloru jest tym razem nieodzowna! I jak tu nie pamiętać o urokliwych „Rzymskich wakacjach” i leniwym „Dolce Vita” ?

Post Scriptum
Mimo tego, że firma Sempre nie stroni od włoskich inspiracji, jak zresztą moda męska na całym świecie, to wszystkie modele powstają w Polsce- od etapu projektowania, poprzez konstrukcję, po odszycie i wykończenie. To gwarantuje stałą, niezmienną jakość kolekcji Sempre. W odniesieniu do coraz modniejszego jedzenia organicznego, używa się sformułowania, że „dobra żywność pamięta skąd pochodzi” . To samo można powiedzieć o modzie: dobrze zaprojektowanie, skrojone i uszyte ubrania, mają swój rodowód, swoją historię, a z czasem – i swoją legendę. Firma Sempre pewnie kroczy obraną drogą – tworzenia kolekcji wysokiej jakości w Polsce, nie stroniąc od światowych, głównie włoskich  wątków. Jej starania już doceniło wielu polskich biznesmenów, urzędników i bankowców. Firma została dotychczas nagrodzona prestiżowymi nagrodami – „Złotym Medalem Targów Poznańskich” oraz „Polish Product”.

Spodnie męskie od 74 cm do 160 cm w pasie

W swojej oferice posiadamy spodnie już od 74cm w pasie. Znajdą Państwo u nas spodnie na każdą sylwetkę, od wąskich rurek przez proste spodnie bawełniane aż po kilka modeli spodni do 160cm w pasie