• sempre
 • sempre
 • sempre
 • sempre
 • sempre
 • Klasyka

  eleganckie spodnie na kant
 • Casual

  sportowa elegancja
 • Vito

  sportowy krój, garniturowa tkanina
 • klasyka

  eleganckie spodnie na kant
 • Vito

  sportowy krój, garniturowa tkanina

akutalnośći

Stale podążamy za nowymi trędami, stramy dostosować się do zmieniającego otoczenia i nowych trędów. Dzięki temu nasze kolekcje nie tracą na świeżoći, a nasi klienic są zawsze modnie ubrani.

piszą o nas

Jako jedyny w polsce producent spodni nagrodzony tyloma nagrodami, nie znikamy z nagłówków prasowych. W tym dziale moga Państwo na bieżąco śledzić publikacje dotyczace naszej firmy i marki Sempre.

podziękowania

Szanowni Państwo!
Pragniemy z całego serca podziękować za Państwa trud i zaangażowanie, jakie wykazaliście w plebiscycie „Nasze Dobre-Wielkopolskie”. To wspaniałe uczucie zostać docenionym przez tak wielką rzeszę osób, które także okazały nam swoje zaufanie. To bardzo ważne dla lokalnych przedsiębiorstw, aby otrzymać mandat społeczeństwa na rozwój własnej działalności. Dla was tworzymy nasze produkty, to dla was pracujemy, częstokroć bez chwili wytchnienia. Dlatego też tak ważne jest dla nas Państwa oddanie i szczerość. W życiu, jak w sporcie, są jednak zwycięzcy i pokonani. Dzięki wam zajęliśmy bardzo wysokie 4. miejsce, ustępując jedynie o wiele większym markom. Mimo, iż nie udało się wskoczyć „na pudło”, chcemy zadać kłam postawionej wyżej tezie. Ów plebiscyt pokazał, jak wiele osób jest usatysfakcjonowanych z naszych wyrobów, jaki progres notuje firma. To dla nas kwestia bardzo istotna, stąd też płyną dla Państwa kolejne podziękowania. Niemniej, czujemy się wysoce zobowiązani. Przed nami nowe wyzwania oraz wymagania, jakim chcemy sprostać. Możemy jedynie obiecać, że dołożymy wszystkich starań, byście nadal mogli z dumą i zadowoleniem nosić nasze ubrania, a zarazem życzyć sobie, aby taki stan rzeczy miał miejsce i trwał :) Będziemy Państwu wdzięczni za okazane zaufanie i za wyrazy sympatii okazywane w przyszłości, za wszystko, co dla nas zrobiliście i będziecie robić. Dla nas to prawdziwa siła napędowa do tworzenia kolejnych trendów i fasonów na miarę Państwa oczekiwań, tworzenia z poczuciem dumy płynącej z wielkopolskiej jakości oraz faktu, iż robimy to dla fantastycznych osób. Jeszcze raz, z całego serca, bardzo dziękujemy!!!

Spodnie męskie od 74 cm do 160 cm w pasie

W swojej oferice posiadamy spodnie już od 74cm w pasie. Znajdą Państwo u nas spodnie na każdą sylwetkę, od wąskich rurek przez proste spodnie bawełniane aż po kilka modeli spodni do 160cm w pasie