Sempre – spodnie, które polubisz!

Sempre to marka oparta na tradycji. Tradycji jakości i profesjonalizmu. Swoją pozycję na rynku odzieżowym zawdzięczamy nie tylko innowacyjnym technologiom, materiałom najlepszych gatunków, solidnej – polskiej produkcji, ale przede wszystkim pasji. To ona sprawia, że nasze spodnie są idealnym połączeniem najnowszych trendów i komfortu użytkowania.

Szczególnie dumni jesteśmy z otrzymanych wyróżnień branżowych, takich jak: „Laur konsumenta” , trzykrotnie „Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich”, „Diamenty Forbesa”, tytuł „Męskiej Marki Roku 2017”, „Polish Product” i  „Najlepsze w Polsce”. Niech będą one potwierdzeniem, że jesteśmy godnym zaufania partnerem biznesowym.

 

Nasze Tkaniny

Dbając o najwyższą jakość produkowanej przez nas kolekcji skrupulatnie dobieramy dostawców materiałów. Zależy nam, aby tkaniny, z których szyjemy nasze spodnie były przede wszystkim naturalne, nie sprawiały trudności w użytkowaniu i dobrej jakości. Najczęściej nasze kolekcje tworzone są z bawełny, wełny, lnu oraz jeans’u z domieszkami elastenu, wiskozy. Dzięki temu spodnie, które oferujemy bez obaw można prać, prasować a na dodatek są odporne na zagniecenia. Rozbudowane linie jakie oferujemy pasują zarówno na co dzień jak i od święta.