wyjątkowa kolekcja

Słowa wygoda i elegnacja najlepiej odzwierciedlaja charakter naszej kolekcji. Świetnie sprawdząją się na codzień oraz na weekendowym wyjeździe. Materiały z jakiej są wykonane to głównie bawełna, len oraz jeans z domieszkami.

na każdą okazje

Są takie momenty, które wymagają od mężczyzny nienagannego wyglądu. Ważne spotkanie biznesowe, uroczystości rodzinne, elegancka kolacja. Ta linia, którą Państwu prezentujemy powinna znaleźć się w garderobie każdego mężczyzny. Są to spodnie o ponad szasowym charakterze.

Spodnie Vito

Połączenie wygody i kontrolowanego luzu z niezbędną w wielu sytuacjach elegancją. Motywem przewodnim tej linii jest wygoda, funkcjonalność a jednocześnie atrakcyjny, niewymuszony wygląd. Wykonane z tkanin zawierających w swoim składzie wełnę z domieszkami.

Spodnie Klasyka

Elegancja i doskonały smak, przygotowane specjalnie dla mężczyzn aktywnych i eleganckich. Wykonane z tkanin zawierających w swoim składzie wełnę i wełnę z domieszkami.

Spodnie Casual

To linia o nieformalnym charakterze. Wybierają ją mężczyźni, którzy wiedzą czego chcą, są pewni siebie, cenią sobie wolność i poszukują indywidualnego stylu. Ponadczasowa wygoda i jakość. Dominują tkaniny naturalne: bawełna, len. Oczywiście len i bawełna nie występują tu same, ale i w różnorodnych mieszankach choćby z lycra czy wiskozą.

spodnie Vito Comfort

Przeznaczony dla koneserów mody jak i dla tych najbardziej wybrednych.  Spodnie te są połączeniem naszej linii VITO oraz CASUAL , wąskie, eleganckie i niesamowicie wygodne. Nowy fason, materiał oraz wykończenie sprawiają że klient czuje się w nich bardzo komfortowo, jakby nie miał nic na sobie. Materiał jaki zastosowaliśmy to bawełna z dodatkiem strethu .

Spodnie męskie od 74 cm do 160 cm w pasie

W swojej oferice posiadamy spodnie już od 74cm w pasie. Znajdą Państwo u nas spodnie na każdą sylwetkę, od wąskich rurek przez proste spodnie bawełniane aż po kilka modeli spodni do 160cm w pasie